49.967078,14.425382

bezkonkurenční nové rodinné bydlení 7+kk s terasou a prostornou zahradou v lokalitě Praha - západ

Lokalita Villas Dolní Břežany, Praha - západ

Developerský projekt Villas Břežany se nachází ve středních Čechách, Praha-západ. Strategická poloha u metropole a zároveň v poklidné části, zajišťuje vynikající místo pro pohodový rodinný život s vynikající dopravní dostupností. Plánovaná výstavba metra v Písnici slibuje maximální komfort  MHD dopravy. Dostatek soukromí, přírody, bezpečí a zároveň jednoduché dopravní spojení nejen s centrem Prahy, patří mezi hlavní benefity této oblíbené oblasti.

Dolní Břežany se mohou pyšnit bohatou historií a atraktivitou nejen jako místo k bydlení, ale také rekreaci. Celé břežanské údolí je obklopeno přírodní rezervací Šance a přírodním parkem Střed Čech. V samotném srdci obce můžete najít další rozsáhlé parky a zeleň, které společně s fitness centrem poslouží k bohatému sportovnímu vyžití.

Pro komfort obyvatel je přímo v Břežanech vystavěna školka, základní škola a samozřejmostí je i zdravotnické zařízení a sportoviště. S rodinou či přáteli můžete navštívit několik stylových restaurací i kaváren s rozsáhlou nabídkou nejen nápojů, ale také dezertů.

V blízkosti projektu aktuálně vyrostlo ELI beamlines. Nejmodernější a nejvýkonnější laserové centrum na světě, které do Dolních Břežan přináší obrovský přísun investic, pracovních příležitostí a rozvoj celé lokality.

Prohlédněte si Dolní Břežany na Google Earth.